Rosszul indult és rosszul is végződött!

• 2018-04-10

Újabb meccsen és újabb vereségen van túl öregfiúk csapatunk. Ellenfelünk a szintén kiesés ellen harcoló Csillaghegy volt, akik többek között két korábbi 43-as játékos a Weitzinger testvérekkel vették fel ellenünk a harcot.

A mérkőzés rosszul indult, mert a 2. és a 10. percben már 0:2 állt a nem létező “eredményjelzőn”. Ezután kiegyenlítettebb játék folyt a pályán. Azonban Bereczki és különösen Nagy Andris továbbra is be van oltva gól ellen.

IMG_2678Fordulás és 0:4 után a sérüléssel bajlódó Szalamie Norbi rázta meg magát. Előbb az 51. percben büntetőt harcolt ki majd értékesítette is azt, majd a 60. percben egy cselsorozat után 12 méterről kilőtte a jobb alsót 2:4.

Az öröm viszont nem tartott soká, mert a vendégek kihasználva védelmünk megingásait, gyors kontrákból végleg eldöntötték a meccset.

Összességében a frissebben mozgó Csillaghegyi csapat megérdemelten nyert, bár a gólarány némileg túlzó, de emiatt csak magunkat okolhatjuk. Ilyen hibákat nem lehet elkövetni.

Egyre messzebbre került tőlünk a bentmaradás. Jövő héten Budaörsre látogat a csapat (az időpont még kérdéses).