Most éppen nagy győzelem!

• 2018-11-01

Továbbra is a kiegyensúlyozatlanság jellemzi az öregfiúk csapatunkat. Most éppen nagy győzelmet arattak, a hozzánk hasonlóan középmezőnybe tartozó Telekom ellen.

Pedig nem indult könnyű menetnek a mérkőzés. Az első játékrészben a vendégek kétszer is vezetni tudtak. Szerencsére mindkét alkalommal (Slehovszki, majd Vécsi révén) volt válaszunk a bekapott gólokra. Így döntetlennel vonultak szünetre a csapatok.

A fordulás után viszont megráztuk magunkat, Vécsi fél órán belül klasszikus mesterhármast (az első félidőben szerzett góljával mester négyest) szerzett és innen már nem volt megállás. A hajrában még egyszer Slehovszki, majd Kóródi is hozzátette a magáét, kialakítva a 7:2-es végeredményt.

A folytatásban a sereghajtó Merkapt otthonába, a volt Sörgyár pályára látogat a csapatunk. Az kezdési időpont igencsak hajmeresztő, hétfő 14:30. Ha ezt az időpontot megoldjuk, és összejövünk elegen, akkor félig már a siker is borítékolható lehet.