A középdöntőkkel folytatódik a BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna

  • 2019-12-19

A középdöntőkkel folytatódik az MLSZ Budapesti Igazgatóság szervezésében zajló  BLSZ Téli Felnőtt Teremtorna. A selejtezők során a Testvériség és az Airnergy csapata nyújtotta a legmeggyőzőbb teljesítményt, de a január 11-ei középdöntőben új lappal indulnak a csapatok, és természetesen bármi megtörténhet.

A selejtezők eredménysora: ITT!

KÖZÉP DÖNTŐ 

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

  1. CSOPORT:
  • D csoport 1. helyezettje: AIRNERGY FC
  • E csoport 2. helyezettje:  II. KERÜLET UFC
  • B csoport 1. helyezettje: TABÁNI LC
  • C csoport 2. helyezettje: TESTVÉRISÉG SE II

Csoportmérkőzések:     2020. január 11. (szombat)

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 09:00 AIRNERGY FC II. KERÜLET UFC  
2. 09:35 TABÁNI LC TESTVÉRISÉG SE II  
3. 10:10 II. KERÜLET UFC TABÁNI LC  
4. 10:45 TESTVÉRISÉG SE II AIRNERGY FC  
5. 11:20 AIRNERGY FC TABÁNI LC  
6. 11:55 II. KERÜLET UFC TESTVÉRISÉG SE II  
  1. CSOPORT:
  • E csoport 1. helyezettje: 1908 SZAC
  • F csoport 2. helyezettje: 43. sz. ÉPÍTŐK SK
  • C csoport 1. helyezettje: BUDATÉTÉNY SE
  • A és B csoport jobbik 2. helyezettje: NIMRÓD II

Csoportmérkőzések:     2020. január 11. (szombat)

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 13:00 1908 SZAC 43.SZ. ÉPÍTŐK  
2. 13:35 BUDATÉTÉNY SE Nimród II  
3. 14:10 43.SZ. ÉPÍTŐK BUDATÉTÉNY SE  
4. 14:45 Nimród II 1908 SZAC  
5. 15:20 1908 SZAC BUDATÉTÉNY SE  
6. 15:55 43.SZ. ÉPÍTŐK Nimród II  

 III. CSOPORT:

  • F csoport 1. helyezettje:  TESTVÉRISÉG SE
  • D csoport 2. helyezettje:  MUN SE
  • A csoport 1. helyezettje:  CSEPEL UP SE
  • D, E, F csoport jobbik 3. helyezettje: PESTSZENTIMREI SK

Csoportmérkőzések:     2020. január 11. (szombat)

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 17:00 TESTVÉRISÉG SE MUN SE  
2. 17:35 CSEPEL UP PESTSZENTIMREI SK  
3. 18:10 MUN SE CSEPEL UP  
4. 18:45 PESTSZENTIMREI SK TESTVÉRISÉG SE  
5. 19:20 TESTVÉRISÉG SE CSEPEL UP  
6. 19:55 MUN SE PESTSZENTIMREI SK  

BLSZ TÉLI FELNŐTT TEREMBAJNOKSÁG 

DÖNTŐ 

Helyszín: Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. 89/A (Budafoki Sportcsarnok) 

Időpont: 2020. január 12. (vasárnap)

Résztvevők a közép döntő alapján:

  1. csoport 1 – 2. helyezettje
  2. csoport 1 – 2. helyezettje
  • csoport 1 – 2. helyezettje

I.-II.-III. csoport kettő legjobb 3.-helyezettje

Mérkőzések:

  1. I. csoport 2. hely –          III. csoport 2. hely                                         10:00
  1. II. csoport 2. hely –          III. csoport 1. hely                                         10:45
  1. I. csoport 1. hely –          I – II – III. csoport legjobb 3. hely                 11:30
  1. II. csoport 1. hely –          I – II – III. csoport 2. legjobb 3. hely             12:15
  1. 1 – 2 mérkőzés győztese             13:00
  1. 3 – 4 mérkőzés győztese             13:45
  1. 5 mérkőzés vesztese – 6 mérkőzés vesztese III. helyért                  14:45
  1. 5 mérkőzés győztese – 6 mérkőzés győztese I. helyért                     15:45

Kb. 16:30 Eredményhirdetés!

Forrás: Pestifoci.hu