CSAPATUNK

Vezetők

Ronny Haraldseid

kapusedző
Életkor: 1979.02.03. Korábbi csapatai: Trio IL, Halsnoy IL, Lyngbo FC (norvég)

Dr. Hevesi György

szakmai igazgató (elnök)
Életkor: 1938.09.10.

Dr. Hevesi Tamás

vezetőedző (elnök-helyettes)
Életkor: 1970.06.29.

Emecz Viktor

edző (elnökségi tag)
Életkor: 1982.07.19.

Zsáki Mátyás

klub manager (elnökségi tag)
Életkor: 1958.11.17.

Nadházi István

Gyuró, masszőr
Életkor: -

Horváth Zoltán

Szakmai tanácsadó
Életkor: 1960.09.06.

Machalek Attila

manager
Életkor: 1981.04.13.

Slehovszki Krisztián

asszisztens edző
Életkor: 1985.05.03.

Balla Bertalan

technikai vezető, kapusedző
Életkor: 1995.02.20.

Kapusok

Kiss Dávid

kapus
Életkor: 1992.02.23. Korábbi csapatai: Egri FC, THSE

Berencsi Bence

kapus
Életkor: 2000.03.09. Korábbi csapatai: Puskás, FTC, Honvéd, Pestszentimre

Kires Attila

kapus
Életkor: 1990.11.04. Korábbi csapatai: Tordas, ASKÖ Kirshdorf

Védők

Kóródi Viktor

belső védő
Életkor: 1991.07.10. Korábbi csapai: TF, Honvéd FC, Voyage SE

Demeter Viktor

belső középpályás
Életkor: 1994.07.09. Korábbi csapatai: Jánoshidai SE, Szolnoki MÁV FC

Örkényi Bence

belső védő
Életkor: 1993.05.25. Korábbi csapatai: FTC, III. Kerületi TVE, Ürömi SC

Varga Dávid

védő
Életkor: 1988.02.03. Korábbi csapatai: Tállya, Aszaló, Gönc

Mizsei Péter

védő
Életkor: 1997.06.22. Korábbi csapatai: Diósd, Soroksár, Budafok, Pénzügyőr

Orosz Botond

védő
Életkor: 1996.01.25. Korábbi csapatai: Paksi FC, Ikarus

Csertek Dániel

védő
Életkor: 1995.04.22. Korábbi csapatai: Siófok, Budakalász, Ikarus

Kozma Péter

védő
Életkor: 2001.09.15. Korábbi csapatai: REAC, Testvériség

Kovács Zsombor

védő
Életkor: 1990.12.11. Korábbi csapatai: Fehérvár FC, Dunafém, PTE-PEAC, THSE,

Pintér Bence

védő
Életkor: 1999.02.17. Korábbi csapatai: Vasas, III. Kerületi TVE

Kovács Dávid

védő
Életkor: 1993.08.02. Korábbi csapatai: Pénzügyőr, Dömsöd, Gázgyár, BVSC

Maczinkó Roland

védő
Életkor: 1994.05.26. Korábbi csapatai: BVSC, Pénzügyőr, II. Kerület UFC

Középpályások

Szabó Zsolt

középpályás
Életkor: 1993.01.28. Korábbi csapatai: SV Wallendorf (Ausztria), ASV Kiemberg Gamming (Ausztria), RTK

Fodor Kristóf

belső középpályás
Életkor: 1994.12.12. Korábbi csapatai: Újbuda FC, Gyulafirátót SE, Veszprémi SE, Márkó SE

Gellérfi Sándor

támadó
Életkor: 1999.09.17. Korábbi csapatai: DASE

Jencsik Szilárd

középpályás
Életkor: 1997.01.02. Korábbi csapatai: UTE, Pénzügyőr II

Szabó Márton

középpályás
Életkor: 1996.02.26. Korábbi csapatai: Jászárokszállási SE, Gyöngyös, Eger SE, Mezőkövesdi Zsóry SE, Csepel SC

Szabados Krisztián

középpályás, csapatkapitány
Életkor: 1995.08.03. Korábbi csapatai: Honvéd

Csete Kristóf

középpályás
Életkor: 1995.01.03. Korábbi csapatai: REAC, TFSE

Támadók

Kocsis Balázs

támadó
Életkor: 1984.03.08. Korábbi csapatai: FTC, Honvéd FC, III. Kerület TVE, Voyage SE

Pethő Bence

támadó
Életkor: 1999.02.11. Korábbi csapatai: Goldball, Vác

Horváth Norbert

támadó
Életkor: 1992.12.05. Korábbi csapatai: UFC Texingtal (Ausztria), RTK

Balazsin András

támadó
Életkor: 1992.12.17. Korábbi csapatai: 43. sz. Építők SK, RAFC, Vác FC, BKV-Előre, Viadukt Biatorbágy, SV Wallendorf (Ausztria)

Gerhardt Ádám

támadó
Életkor: 1996.01.15. Korábbi csapatai: THSE-Szabadkikötő, Alsónémedi SE, BKV-Előre