Elkészült a BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna sorsolása

  • 2019-11-20

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS IDŐPONTOK

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

  1. CSOPORT:
  • Csepel UP SE
  • Nimród SE II.
  • Csepel FC Kft. II.
  • Piramis SE

Csoportmérkőzések:     2019. december 07. (szombat) 

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 10:00 Piramis SE Csepel UP SE  
2. 10:35 Nimród SE II. Csepel FC Kft. II.  
3. 11:10 Csepel UP SE Nimród SE II.  
4. 11:45 Csepel FC Kft. II. Piramis SE  
5. 12:20 Csepel UP SE Csepel FC Kft. II.  
6. 12:55 Piramis SE Nimród SE II.  
  1. CSOPORT
  • 1. FC Skorpió
  • Tabáni LC
  • Zuglói Kinizsi SE
  • Híd-Unió SE

Csoportmérkőzések:     2019. december 08. (vasárnap) 

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 10:00 1.    FC Skorpió Tabáni LC  
2. 10:35 Zuglói Kinizsi SE Híd-Unió SE  
3. 11:10 Tabáni LC Zuglói Kinizsi SE  
4. 11:45 Híd-Unió SE 1.    FC Skorpió  
5. 12:20 1.    FC Skorpió Zuglói Kinizsi SE  
6. 12:55 Híd-Unió SE Tabáni LC  
  1. CSOPORT
  • Újpest Flotta SK
  • Budatétény SE
  • Issimo SE
  • Testvériség SE II.

Csoportmérkőzések:     2019. december 07. (szombat) 

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 14:00 Újpesti Flotta SK Budatétény SE  
2. 14:35 Issimo SE Testvériség SE II.  
3. 15:10 Budatétény SE Issimo SE  
4. 15:45 Testvériség SE II. Újpesti Flotta SK  
5. 16:20 Újpesti Flotta SK Issimo SE  
6. 16:55 Budatétény SE Testvériség SE II.  
  1. CSOPORT
  • Airnergy FC
  • Csep-Gól FC SE
  • MUN SE
  • Pestszentimrei SK

Csoportmérkőzések:     2019. december 08. (vasárnap) 

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 14:00 Airnergy FC Csep-Gól FC SE  
2. 14:35 MUN SE Pestszentimrei SK  
3. 15:10 Csep-Gól FC SE MUN SE  
4. 15:45 Pestszentimrei SK Airnergy FC  
5. 16:20 Airnergy FC MUN SE  
6. 16:55 Csep-Gól FC SE Pestszentimrei SK  
  1. CSOPORT
  • 1908 SZAC
  • Kelen SC II.
  • MLTC
  • II. Ker. UFC

Csoportmérkőzések:     2019. december 15. (vasárnap) 

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 10:00 1908 SZAC Kelen SC II.  
2. 10:35 MLTC II. Ker. UFC  
3. 11:10 Kelen SC II. MLTC  
4. 11:45 II. Ker. UFC 1908 SZAC  
5. 12:20 1908 SZAC MLTC  
6. 12:55 Kelen SC II. II. Ker. UFC  
  1. CSOPORT
  • 43. sz. Építők SK
  • Testvériség SE I.
  • Hidegkúti SC
  • Nimród SE I.

Csoportmérkőzések:     2019. december 15. (vasárnap) 

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 14:00 43. sz. Építők SK Testvériség SE I.  
2. 14:35 Hidegkúti SC Nimród SE I.  
3. 15:10 Testvériség SE I. Hidegkúti SC  
4. 15:45 Nimród SE I. 43. sz. Építők SK  
5. 16:20 43. sz. Építők SK Hidegkúti SC  
6. 16:55 Testvériség SE I. Nimród SE I.  

FELHÍVJUK A CSAPATOK FIGYELMÉT, HOGY FÉL ÓRÁVAL AZ ELSŐ MÉRKŐZÉS KEZDÉSI IDŐPONTJA ELŐTT NYIT KI A SPORTCSARNOK!

Továbbjutás a középdöntőbe:

A, B. csoport 1. helyezettje és az A és B csoport jobb 2. helyezettje          3 csapat

C csoport 1. és 2. helyezettje                                                                       2 csapat

D, E, F csoport 1., 2. helyezettje és a jobbik 3. helyezettje                         7 csapat

Pestifoci.hu